Menü
Kontaktinformācija Vēlmju saraksts Meklēt
Tradīcijas

Mūsu uzņēmums ir pastāvējis jau vairāk nekā 100 gadus, pateicoties divu īpašu cilvēku enerģijai un inovāciju garam. Queisser Pharma joprojām izjūt viņu palīdzības un veselības garu līdz pat šai dienai, un tas veicina mūsu biznesa aktivitātes.

Queisser Pharma korporatīvā vēsture

Queisser Pharma ir vairāk nekā 100 gadu sena vēsture. Visaptverošas zināšanas mums jau pārtapušas par tradīciju.
 
Viss sākās 1897. gadā nelielā farmācijas rūpnīcā Hamburgā. Farmaceits Alfrēds Kvaisers bija ieradies Hamburgā, lai gūtu panākumus ražotāja arodā. Viņš galveno uzmanību pievērsa tādu veselības un skaistumkopšanas līdzekļu ražošanai kā krēmi, šķidrās ziepes un zobu pasta. Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, Alfrēdam Kvaiseram izdevās nepārtraukti paplašināt uzņēmumu. Viņš to paveica, pateicoties savam uzņēmēja talantam, zinātnieka spējām un prasmēm veidot radošas reklāmas kampaņas.

Mūsdienu uzņēmuma Queisser Pharma otro atzaru izveidoja farmaceits Josefs Pīters Hennes no Esenes Vācijā. 1919. gadā viņš izstrādāja oriģinālo mūsdienu Doppelherz® tonika formulu no augiem un citām dabīgām izejvielām. Toniks tika saražots un veiksmīgi realizēts viņa dibinātajā uzņēmumā, kuru sauca arī Doppelherz.
 
Abi uzņēmumi ar laiku apvienojās, izveidojot Queisser Pharma. Kopš 70. gadu beigām Queisser Pharma pieder senam ģimenes holdinga uzņēmumam HGDF Familienholding Ltd. & Co. KG, kas atrodas Flensburgā un kura mātes uzņēmums tika dibināts Flensburgā tālajā 1738. gadā.

Queisser Pharma mūsdienās

Kopš 1987. gada mūsu galvenā mītne atrodas ruma ražošanas uzņēmuma bijušajās ražošanas telpās Flensburgā. Papildus citiem Queisser zīmola produktiem, katru gadu šeit saražojam aptuveni 1 miljonu litru Doppelherz enerģijas tonika, pildām to pudelēs, iepakojam un nosūtām tirgošanai.
 
Uzņēmums tiek pārvaldīts mūsdienīgā un tajā pašā laikā tradīcijām atbilstošā veidā. Regulāri izstrādājam mūsdienīgus un inovatīvus veselības produktus, izmantojot vispāratzītu pieredzi un kompetenci.
 
Veselības produktu pieprasījums daudzu gadu desmitu laikā uzrāda augšupejošu tendenci. Mūsu ražošanas iespējas tiek nepārtraukti pielāgotas un paplašinātas, pateicoties produktu arvien pieaugošajai popularitātei. Mūsu produkti tiek ražoti, iesaiņoti un nosūtīti modernās ražošanas līnijās. Produktus no Flensburgas pārvadā visā valstī un tālu aiz Vācijas robežām. Arī mūsu darbinieku skaits pastāvīgi palielinās. Šobrīd Flensburgas ražotnē strādā vairāk nekā 250 darbinieku, un mēs esam viens no lielākajiem darba devējiem pilsētā.

Queisser Pharma nākotne

Veselības produktu tirgū notiek pastāvīgas izmaiņas. Ar katru paaudzi palielinās arī dzīves ilgums un sapratne, ka veselība ir mūsu pašu rokās. Mūsdienās cilvēki arī lielākā vecumā turpina būt aktīvi, veseli un iesaistās sabiedriskajā dzīvē. Pieaug interese par pašpietiekamu veselības aprūpi un profilaksi.

Mūsdienu dzīves straujais temps met mums kā modernam uzņēmumam lielu izaicinājumu – un mēs allaž tiekam ar šīm pārmaiņām galā. Šī dinamika ir saistīta ar nemitīgajām tirgus pārmaiņām, kuras cita starpā izraisa iedzīvotāju sastāva demogrāfiskā attīstība visā pasaulē.