Menü
Kontaktinformācija Vēlmju saraksts Meklēt
Kvalitāte

Queisser produktiem ir noteikti augstākie kvalitātes standarti. Kvalitātes solījums vada mūs darbā, kā arī garantē mūsu klientiem, ka Queisser produkti nodrošina nemainīgi pozitīvu ieguldījumu veselībā. Visiem procesiem, kas saistīti ar produkta attīstību, piemēro visstingrāko higiēnas un kvalitātes kontroli. Viss sākas ar izejmateriālu izvēli, turpinās individuālos ražošanas posmos un beidzas ar galaprodukta pabeigšanu.

Queisser Pharma sertifikāti

Mūsu uzņēmums ir sertificēts saskaņā ar laba ražošanas procesa (GMP) vadlīnijām. Tā rezultātā mēs atbilstam Pasaules Veselības organizācijas (PVO) kvalitātes nodrošināšanas standartiem zāļu ražošanā. GMP veido daļu no kvalitātes nodrošināšanas Queisser Pharma uzņēmumā. Tādā veidā mēs nodrošinām, ka produkti tiek ražoti reproducējami un tos var pārbaudīt saskaņā ar atbilstošajiem kvalitātes standartiem. Tātad mēs nodrošinām, ka visi produkti mūsu klāstā ir piemēroti paredzētajam lietojumam veselības uzlabošanā.
 
Izmantoto izejvielu kvalitāti pārbauda visa ražošanas procesa sākumā. Tāpēc mūsu aktīvo sastāvdaļu piegādātājiem ir noteikti visaugstākie kvalitātes standarti. Queisser Pharma piegādātāji ir attiecīgi sertificēti un tiek regulāri pārbaudīti.

Dabiskas aktīvās sastāvdaļas

Mūsu produktos atrodamas daudzas dabiskās aktīvās sastāvdaļas. Dabisko aktīvo sastāvdaļu kvalitātei un rūpīgai apstrādei ir izšķiroša nozīme zāļu un uztura bagātinātāju ražošanas procesā. Galu galā tiem ir liela nozīme pozitīvā iedarbībā uz cilvēka organismu.
 
Līdz pat šai dienai vairāki mūsu izmantotie augu ekstrakti ir iegūti no savvaļas augiem. Piemēram, Austrumeiropas mežos vilkābele joprojām tiek rūpīgi vākta ar rokām.
 
Baldriāni, apiņi un citi ārstniecības augi tiek audzēti saskaņā ar augstiem kvalitātes standartiem. Šie standarti ietver precīzu augsnes kvalitātes kontroli, kuras laikā mēra piesārņotāju un smago metālu saturu. Protams, pesticīdu lietošana ir kategoriski aizliegta. Vēl mēs kontrolējam ražas novākšanas laiku. Piemērs: pirms ražas novākšanas žeņšeņa saknēm jāaug 5 gadus. Ja saknes novāc priekšlaicīgi, sakņu ekstraktā ir daudz mazāk aktīvo sastāvdaļu.

Kvalitātes standarti

Katru augu partiju, kas piegādāta Queisser Pharma, rūpīgi pārbauda uz vietas mūsu pašu Queisser laboratorijā Flensburgā, lai noteiktu, vai tajā nav piesārņotāju un izejvielas ir tīras. Pirms izejvielas var sākt izmantot Queisser ražošanā, jāpārbauda aktīvo sastāvdaļu saturs.
 
Tādi paši augsti kvalitātes standarti attiecas arī uz sastāvdaļām, kuras izmanto toniku ražošanā. Katru gadu mūsu rūpnīcā Flensburgā piepildām vairāk nekā 4 miljonus pudeļu Doppelherz tonika. Mēs arī iesaiņojam un piegādājam vairāk nekā 500 miljonus kapsulu un tablešu.

Piemēram, pārbaudes kritēriji toniku ražošanai attiecas uz aktīvajām sastāvdaļām un etanola saturu, šķidruma blīvumu, cukura saturu un aromātu. Protams, mākslīgie garšas pastiprinātāji netiek pievienoti. Līdz ar to tonikiem var būt atšķirīga garša atkarībā no sastāvdaļu reģionālās dažādības un klimatiskajiem apstākļiem augu brieduma laikā. Tas skaidri pierāda, ka uz mūsu tonikiem attiecas dabas likumi un tos mazāk ietekmē ķīmija.
 
Visu produktu kvalitāte ir nemainīga un pārbaudāma, izmantojot Queisser noteiktus ražošanas parametrus un visaptverošu apstiprinātu ražošanas procesu dokumentāciju. Tāpat kā jebkuru zāļu ražotāju, arī Queisser Pharma regulāri pārbauda, lai pārliecinātos, ka produkcija atbilst Vācijas un ES mēroga vadlīnijām.