Menü
Kontaktinformācija Vēlmju saraksts Meklēt
Doppelherz – veselība visai ģimenei

Doppelherz – veselība visai ģimenei

Mūsu virzošais spēks pēdējos 100 gados: visas ģimenes veselības un labsajūtas uzlabošana. Visa mūža garumā.

Mūsu darbība vienmēr ir koncentrējusies uz augstas kvalitātes veselību veicinošu produktu izstrādi. Veselības uzlabošana un uzturēšana – šī nostāja ir pastāvīgs mūsu darbību virzošais spēks, un, pateicoties tai, mēs izstrādājām mūsu pirmo zāļu toniku pirms vairāk nekā 100 gadiem, tāpēc arī mūsdienās tā ir mūsu misijas pamatā. Mēs ikdienas darbā cits citu cienām, jo svarīgs ir ikkatrs darbinieks. Pamatojoties uz šo pieeju ģimenes aprūpei, ko izprot visi mūsu darbinieki, mēs pie Doppelherz produktiem, kas veicina visas ģimenes veselību, strādājam ar aizrautību un ievērojamu atbildības sajūtu.

Ilgtspējīgi un atbildīgi

Resursu taupībai uzņēmumā Doppelherz ir bijusi liela loma vairāk nekā 20 gadus. Mūsu zīmols uzņemas atbildību sociālā līmenī un apņemas ierobežot globālo sasilšanu un saistītos CO2 izmešu līmeņus. Mēs uzskatām, ka CO2 izmešu līmeņu samazināšana un kompensēšana ir tikpat svarīga kā izvairīšanās no plastmasas lietošanas produktu iepakojumā. Diemžēl stingro higiēnas prasību un izturības faktoru dēļ ražošanas laikā nav iespējams pilnībā novērst CO2 izmešus, tomēr mēs to pilnībā kompensējam, veicinot un finansējot ilgtspējīgus projektus kopā ar ClimatePartner klimata speciālistiem. Tas nozīmē, ka visiem Doppelherz produktiem ir neitrāla ietekme uz klimatu. Mūsu ilgtermiņa mērķis ir ietaupīt vēl vairāk iepakošanas materiālu un arvien vairāk izmantot ilgtspējīgus materiālus. Papildinformācija!

Doppelherz — viens zīmols visiem

Cilvēki bieži vien izmanto Doppelherz produktus visa mūža garumā. Pateicoties plašajam produktu klāstam, mēs atbalstām mūsu klientus, sākot no mūža sākuma, dažādos mūža posmos un arī vecumdienās.

Sākot no imūnsistēmas stiprināšanas, enerģijas metabolisma un fiziskā snieguma uzlabošanas, kā arī iekšējā skaistuma, līdz acu veselības uzturēšanai un kardiovaskulārās sistēmas stiprināšanai — Doppelherz veicina veselīgu, aktīvu dzīvi jebkurā vecumā.

Mūsu produktu klāstā ikviens var ātri un viegli atrast piemērotāko produktu: visām Doppelherz precēm ir viegli saprotami produktu apzīmējumi, tāpēc mūsu lietotāji var nekavējoties atpazīt savām vajadzībām piemērotāko produktu. Arī pielietošanas veids un sastāvdaļas ir skaidri norādīti. Sākot no tabletēm, kapsulām, mikrogranulām, pulveriem, šķidruma tūbiņām, sūkājamām tabletēm, šķidriem produktiem, līdz pat deguna aerosoliem vai acu pilieniem — katrs Doppelherz klients var atrast sev vēlamo dozēšanas veidu.

Mēs pievēršam īpašu uzmanību mūsu lietotāju vajadzībām. Piemēram, mūsu produktu klāstā ir 26 dažādi magnija produkti vien. Tas mums ļauj piedāvāt katra lietotāja vajadzībām piemērotāko produktu.

Patīkama un draudzīga komunikācija

Mēs uzskatām, ka saziņa ar mūsu lietotājiem ir ļoti svarīga. Tāpēc mēs piedāvājam dažādus veidus un kanālus, kā ar mums sazināties. Vai nu pa tālruni, e-pastu, vēstules veidā, vai mūsu tīmekļa vietnē vai sociālajos tīklos — mēs esam mūsu klientu rīcībā un atbildam uz viņu jautājumiem un komentāriem tiešā veidā mūsu uzņēmuma galvenajā birojā Flensburgā no pirmdienas līdz piektdienai. Mēs koncentrējamies uz personu: mūsu klientu apkalpošanas komanda pilnībā atbild uz mūsu klientu jautājumiem tiešā veidā un sadarbojoties ar visām attiecīgajām nodaļām, kā arī piemeklē risinājumus un atbildes uz visiem jautājumiem. Mēs uzskatām, ka klientu uzticēšanās uzņēmumam Doppelherz mūs padara par augstvērtīgu produktu, ko mēs ļoti novērtējam.

Doppelherz ir pieejams, lai kur arī jūs atrastos

Mēs izstrādājam un ražojam augstākās kvalitātes novatoriskus produktus un piedāvājam tos par ļoti izdevīgām cenām attiecībā pret to sniegumu. Mums ir svarīgi arī tas, lai Doppelherz produkti būtu pieejami, neskatoties uz to, kur mūsu lietotāji ikdienā iepērkas un kur lieliska apkalpošana ir pirmajā vietā: aptieku ķēdes, lielveikali, farmācijas veikali vai tiešsaistē pie veselības produktu mazumtirgotājiem. 

Globāls zīmols ar lieliskām tradīcijām

Doppelherz zīmolam Vācijā vairāku paaudžu garumā ir lieliskas tradīcijas. 100 gadus ilgajā zīmola vēsturē ir izstrādāts un saražots ļoti liels skaits dažādu produktu atbilstoši klientu vēlmēm. Tā rezultātā tika iegūta milzīga pieredze, ko mēs pastāvīgi izmantojam. Tajā pašā laikā mēs vienmēr pievēršam uzmanību jaunākajiem atklājumiem. Pēdējo gadu desmitu laikā mūsu produktu klāsts ir ticis pastāvīgi paplašināts, un Doppelherz ir izaudzis par zīmolu, kas ir piemērots visai ģimenei. Un tas neattiecas uz mūsu mājvietu Vācijā vien: uz mūsu augstvērtīgajiem produktiem cilvēki var paļauties vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē.

Doppelherz ir vienmēr pārstāvējis kvalitāti

Mūsu augstās kvalitātes produktu pamatā ir visu mūsu darbinieku, kas nodrošina augsta līmeņa kvalitāti kā sākotnējos izstrādes posmos, tā sastāvdaļu izvēles posmā, apņēmība un plašā pieredze. Visos Doppelherz produktos ir augstas kvalitātes, izvēlētu sastāvdaļu kombinācija, un tos ir apstiprinājusi Eiropas Zāļu aģentūra vai Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde. Pirms mūsu produktu ieviešanas tirgū, tiem ir jāatbilst mūsu kvalitātes vadības sistēmai — nekas netiek atstāts nejaušības ziņā. Visiem produktiem tiek veikta atbildīga testēšana stingros apstākļos, pirms tos var apstiprināt tirdzniecībai.